"Wyprawa - Poprawa" czyli Sprzątanie Świata w naszej szkole 2015-11-23
Sprzątanie Świata jest coroczną kampanią, w której biorą udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Brodach. Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem „Wyprawa - Poprawa”.

Zaopatrzeni w worki i rękawice uczniowie wraz z nauczycielami posprzątali teren wokół szkoły i najbliższą okolicę. Akcji porządkowej towarzyszyły konkursy o tematyce ekologicznej: konkurs plastyczny „Pomagam Ziemi - dbam o środowisko” oraz konkurs wiedzy na temat akcji  „Sprzątanie Świata”.

Ogłoszenie wyników konkursów i podsumowanie akcji odbyło się na szkolnym apelu. Zwycięzcami konkursu plastycznego zostali: Aleksandra Ekiert kl. O, Dawid Klepacz kl. I, Roksana Pucuła kl. V i Alicja Karwacka kl.VI. Największą wiedzą o akcji „Sprzątanie Świata” wykazała się uczennica kl. V – Klaudia Kowalska. Pamiątkowe  dyplomy i nagrody wręczyła uczniom pani dyrektor Nina Milanowska. Na zakończenie apelu wszyscy obejrzeli przedstawienie  pt. „Dbaj o świat” - w wykonaniu uczniów klasy piątej. Uczniowie w przebraniu krasnoludków uświadamiali kolegom i koleżankom, że każdy ponosi odpowiedzialność za czystość miejsca, w którym żyje na co dzień. Dbajmy o nasze środowisko nie tylko w czasie takich akcji, ale każdego dnia.


wróć...Szkoła Podstawowa w Brodach
ul. Szkolna 77
27-230 Brody
Tel. (41) 271-13-61


Realizacja
Agencja Reklamy Marecki.name
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Brodach © 2022