Ślubowanie klasy I 2016-11-16
7 października br. w Szkole Podstawowej w Brodach odbyło się uroczyste ślubowanie klasy I.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Michał Gutowski - Zastępca Wójta Gminy Brody, Dorota Dyka – Skarbnik Gminy, Nina Milanowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Brodach, grono pedagogiczne, rodzice pierwszoklasistów, uczniowie z pozostałych klas.


W części artystycznej zaprezentowali się zarówno bohaterowie uroczystości – pierwszoklasiści, jak również uczniowie klasy II i III. Uroczystość przygotowana została przez: wychowawcę klasy I panią Katarzynę Klepacz, wychowawców klasy II i III : Jolantę Piwarską i Monikę Karwacką. Wśród bogatego programu znalazły się piosenki, wiersze i humorystyczne scenki, które w szczególny sposób spodobały się publiczności.

Po części artystycznej uczniowie klasy I zostali poddani wielu próbom, które miały na celu sprawdzenie ich wiedzy z różnych dziedzin oraz gotowości do zostania uczniami. Pierwszoklasiści bezbłędnie rozwiązali wszelkie postawione im zadania, po czym złożyli uroczyste ślubowanie. Następnie pani dyrektor Nina Milanowska dokonała aktu pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Brodach.

Społeczność szkolna powiększyła się o 9 nowych uczniów.

W poczet uczniów przyjęci zostali: Aleksandra Ekiert, Lena Gałka, Dawid Gołąb, Natalia Góralska, Mateusz Lewkowicz, Damian Salwa, Wiktoria Stachuczy, Fabian Szwagierczak, Igor Tomacha.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki od władz Gminy Brody, rodziców i kolegów z klasy II i III.
wróć...Szkoła Podstawowa w Brodach
ul. Szkolna 77
27-230 Brody
Tel. (41) 271-13-61


Realizacja
Agencja Reklamy Marecki.name
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Brodach © 2022