Witajcie w Naszej Szkole - Ślubowanie Pierwszaków 2015-11-23
9 października 2015r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie klasy pierwszej. Pierwszoklasiści przygotowani przez wychowawczynię - panią Jolantę Piwarską zaprezentowali program artystyczny, w którym pokazali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Uroczystość uświetnili obecnością zaproszeni goście: Wójt Gminy Brody pani Marzena Bernat, rodzice, nauczyciele, oraz starsi koledzy.

Wspaniałym występem uczniowie udowodnili, że są gotowi do sumiennej pracy w szkole. Następnie przed wszystkimi zgromadzonymi i w obecności pocztu flagowego dzieci odważnie złożyły ślubowanie.
Kolejnym ważnym momentem dla pierwszoklasistów było pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor Nina Milanowska  wypowiadając zdanie: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej w Brodach "  dotykając ołówkiem – jak czarodziejską różdżką ramion uczniów.
Po ślubowaniu pani wójt Marzena Bernat złożyła życzenia uczniom, wręczyła legitymacje szkolne i drobne upominki. Pani wójt skierowała wiele ciepłych słów do rodziców, którzy z wielkim przejęciem obserwowali swoje pociechy. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał z rąk pani dyrektor pamiątkowy dyplom z życzeniami sukcesów w nauce. Następnie była chwila na pamiątkowe zdjęcia z przybyłymi na uroczystość gośćmi. Ten dzień na długo pozostanie pierwszakom w pamięci.
wróć...Szkoła Podstawowa w Brodach
ul. Szkolna 77
27-230 Brody
Tel. (41) 271-13-61


Realizacja
Agencja Reklamy Marecki.name
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkoła Podstawowa w Brodach © 2022